Arkádia Slovakia, a.s., Jesenského 561/3 957 01 Bánovce nad Bebravou

14 nov

USMERNENIA PRE VSTUP ZÁKAZNÍKOV PODĽA COVID AUTOMATU PLATNÉ OD 15.11.2021

Milí zákazníci,
dovoľte, aby sme Vás upozornili, že s platnosťou od 15.11.2021 sa mení okres Bánovce nad Bebravou na mape covid automatu z bordovej na čiernu farbu. Nakoľko v tomto pandemickom období patria ubytovacie a stravovacie služby medzi najrizikovejšie, opäť sme nútení zaviesť opatrenia, ktoré by nás všetkých mali ochrániť pred nákazou. Preto s platnosťou od pondelku 15.11.2021 zavádzame pre naše prevádzky nasledujúce režimy:
REŠTAURÁCIA – INTERIÉR
– režim fungovania podľa covid automatu: zákaz konzumácie v interiéry reštaurácie pre všetky režimy
– čo to znamená? – reštaurácie môžu realizovať iba okienkový predaj – v našom prípade budete mať možnosť objednať si telefonicky obedové menu v čase od 7:00 do 12:45, my Vám ho privezieme alebo si ho môžete vyzdvihnúť v čas dohodnutý v objednávke, výdaj obedov na osobný odber na prevádzke bude od 11:00 do 13:30.
UBYTOVANIE – HOTEL
– režim fungovania podľa covid automatu: komplet zaočkovaní
– čo to znamená? – do ubytovacej časti budú vpustení iba tí zákazníci, ktorí majú doklad o ich úplnom zaočkovaní registrovanou vakcínou; ostatní zákazníci do ubytovacej časti nesmú vstupovať. Zároveň je zakázané ubytovávať na rekreačné účely, preto hosť musí predložiť aj potvrdenie od svojho zamestnávateľa, že ubytovanie potrebuje na pracovné účely (služobná cesta). Prosíme Vás, aby ste sa príslušnými dokladmi preukázali hneď pri vstupe na recepcii.
– ďalšie obmedzenia: na izbe nemôžu byť ubytované viac ako 2 osoby. Toto obmedzenie neplatí, ak sa jedná o osoby z jednej domácnosti.
Plné znenie Vyhlášky č.240/2021 Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok aj spolu s pravidlami a obmedzeniami jednotlivých typov prevádzok nájdete k nahliadnutiu aj u nášho personálu.
Ďakujeme, že rešpektujete dané nariadenia a dbáte tak o zdravie náš všetkých.