Arkádia Slovakia, a.s., Jesenského 561/3 957 01 Bánovce nad Bebravou

Vitajte na stránkach

Hotela Arkádia Bánovce nad Bebravou ***

Hotel Arkádia je malý rodinný hotel nachádzajúci sa na historickej Jesenského ulici v centre mesta Bánovce nad Bebravou.

S radosťou u nás privítame obchodných cestujúcich, turistov, rodiny s deťmi.

V našich priestoroch  ponúkame okrem ubytovacích služieb aj reštauračné služby a kongresové služby. Všetky sú k dispozícii tak ubytovaným hosťom ako aj širokej verejnosti.

Ďakujeme za návštevu!

Denné menu

Menu na ďalší deň bude zverejnené o polnoci

Dovolenka

Milí zákazníci,

dovoľujeme si Vám oznámiť že v termíne od piatku 26.8.2022 do nedele 4.9.2022 budeme čerpať dovolenku a všetky naše prevádzky budú zatvorené. V prípade, že nás budete v tomto období potrebovať kontaktovať, prosíme, urobte tak na emailovú adresu recepcia@arkadia.sk. Hneď ako to bude možné, budeme Vás spätne kontaktovať.

Prajeme Vám príjemné ukončenie leta.

Kolektív hotela a reštaurácie.

______________________________________________________________________________________

Dearest costumers,

We would like to inform you that we will be having company holidays from Friday August 26th until Sunday September 4th. All our premisses will be closed during this period. If you need to contact us, please, do it via our email address recepcia@arkadia.sk. We will get back to you as soon as possible.

We wish you a pleasent end-of-summer season.

Sincerely yours Hotel and Restaurant staff.

Usmernenie pre vstup zákazníkov platné od 3.1.2022

Milí zákazníci,
dovoľte, aby sme Vás upozornili, že s platnosťou od 3.1.2022 vchádza do platnosti Vyhláška č.312/2021 Úradu verejného zdravotníctva upravujúca chod a vstup do prevádzok. Nakoľko v tomto pandemickom období patria ubytovacie a stravovacie služby medzi najrizikovejšie, opäť sme nútení zaviesť opatrenia, ktoré by nás všetkých mali ochrániť pred nákazou. Preto s platnosťou od pondelku 3.1.2022 zavádzame pre naše prevádzky nasledujúce režimy:
REŠTAURÁCIA – INTERIÉR
– režim fungovania: OP – očkovaní a prekonaní
– čo to znamená? – interiér reštaurácie bude otvorený iba pre osoby, ktoré sa vedia preukázať potvrdením o plnom očkovaní registrovanou vakcínou alebo potvrdením od lekára, že prekonali ochorenie COVID-19 v posledných 180 dňoch.
– ďalšie obmedzenia: stoly v reštaurácii musia byť vzdialené aspoň 2 metre od seba, za jedným stolom môžu sedieť maximálne 4 osoby alebo osoby z jednej domácnosti, v prevádzke musí byť dodržaná 50% kapacita (u nás preto v bare max. 10 osôb a v reštaurácii max. 35 osôb v jednej chvíli).
UBYTOVANIE – HOTEL
– režim fungovania: OP – očkovaní a prekonaní
– čo to znamená? – do ubytovacej časti budú vpustení iba tí zákazníci, ktorí majú doklad o ich úplnom zaočkovaní registrovanou vakcínou alebo zákazníci, ktorí sa vedia preukázať potvrdením od lekára, že prekonali ochorenie COVID-19 v posledných 180 dňoch; ostatní zákazníci do ubytovacej časti nesmú vstupovať. Zároveň je nevyhnutné, aby všetci zákazníci, ktorí sa preukážu jedným z predchádzajúcich dokladov, mali pri sebe aj negatívny test na ochorenie COVID-19. Prosíme Vás, aby ste sa príslušnými dokladmi preukázali hneď pri vstupe na recepcii.
– ďalšie obmedzenia: na izbe nemôžu byť spoločne ubytované osoby, ktoré nie sú z jednej domácnosti.
Plné znenie Vyhlášky č.312/2021 Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok aj spolu s pravidlami a obmedzeniami jednotlivých typov prevádzok nájdete k nahliadnutiu aj u nášho personálu.
Ďakujeme, že rešpektujete dané nariadenia a dbáte tak o zdravie náš všetkých.